Transport persoane Aeroport


Program curse microbus, transport persoane pe ruta: Tirgu Mures - Iernut - Ludus - Campia Turzii - Turda - Aeroport Cluj Napoca


Preturi:


Targu Mures / Iernut / Ludus - Cluj Napoca: 60 lei

Campia Turzii / Turda - Cluj Napoca: 50 lei

Bilete DUS - INTORS: Tg-Mures / Iernut / Ludus - Aeroportul Cluj Napoca : 110 Lei


Curse private (max 8 persoane) - Targu Mures - Aeroport Cluj Napoca - 500lei


Rezerva acum la telefon: 0732.530.515


  zilnic Lu.Mi.Jo.Sa.Du. Ma.Vi. Lu.Mi.Vi.Sa.Du. Ma.Jo. Lu.Vi.Sa. Mi.Du. zilnic zilnic Ma.Sa. Lu.Vi. zilnic
Tg-Mures 02.0006.3007.0009.0010.0010.3011.3013.3015.3016.0017.0022.30
Aeroport Tg-Mures 02.1506.4507.1509.1510.1510.4511.4513.4515.4516.1517.1522.45
Ienut 02.3007.0007.3009.3010.3011.0012.0014.0016.0016.3017.3023.00
Ludus 02.4507.1507.4509.4510.4511.1512.1514.1516.1516.4517.4523.15
C. Turzii 03.1007.4008.1010.1011.1011.4012.4014.4016.4017.1018.1023.40
Turda 03.2007.5008.2010.2011.2011.5012.5014.5016.5017.2018.2023.50
Aeroport Cluj Napoca03.5908.2908.5910.5911.5912.2913.2915.2917.2917.5918.5900.29

Plecari Tg. Mures:


02.00   06.30 (Lu.Mi.Jo.Sa.Du.)   07.00 (Ma.Vi.)   09.00 (Lu.Mi.Vi.Sa.Du.)   10.00 (Ma.Jo.)   10.30 (Lu.Vi.Sa.)   11.30 (Mi.Du.)   13.30   15.30   16.00 (Ma.Sa.)   17.00 (Lu.Vi.)   22.30


Sosiri Aeroport Cluj Napoca:


03.59   08.29 (Lu.Mi.Jo.Sa.Du.)   08.59 (Ma.Vi.)   10.59 (Lu.Mi.Vi.Sa.Du.)   11.59 (Ma.Jo.)   12.29 (Lu.Vi.Sa.)   13.29 (Mi. Du.)   15.29   17.29   17.59 (Ma.Sa.)   18.59 (Lu.Vi.)   00.29


Program circulatie valabil de la 1 aprilie - 27 octombrie 2019

  zilnic zilnic Lu.Mi.Jo.Vi.Sa.Du. Ma. zilnic zilnic zilnic zilnic
Tg-Mures 02.0004.0007.3008.0010.0011.0014.0016.00
Aeroport Tg-Mures 02.1504.1507.4508.1510.1511.1514.1516.15
Ienut 02.3004.3008.0008.3010.3011.3014.3016.30
Ludus 02.4504.4508.1508.4510.4511.4514.4516.45
C. Turzii 03.1005.1008.4009.1011.1012.1015.1017.10
Turda 03.2005.2008.5009.2011.2012.2015.2017.20
Aeroport Cluj Napoca03.5005.5909.2909.5911.5912.5915.5917.59

Plecari Tg. Mures:


02.00   04.00   07.30 (Lu.Mi.Jo.Vi.Sa.Du.)   08.00 (Ma.)   10.00   11.00   14.00   16.00


Sosiri Aeroport Cluj Napoca:


03.50   05.59   09.29 (Lu.Mi.Jo.Vi.Sa.Du.)   09.59 (Ma.)   11.59   12.59   15.59   17.59


Orar de functionare birou:


Luni - Vineri: 07:00 - 18:00
Sambata - Duminica: 09:00 - 17:00
Program de Sarbatori:
24 Decembrie 2018: 09:00 - 14:00
25 - 26 Decembrie 2018: INCHIS
27 - 30 Decembrie 2018: 09:00 - 17:00
31 Decembrie 2018: 09:00 - 13:00
1 - 2 Ianuarie 2019: INCHIS
3 - 6 Ianuarie 2019: 09:00 - 17:00



Îmbarcarea din Tg. Mureș:

  • Str.Sinaia nr.3 (în spatele Benzinariei LUKOIL)
  • Benzinaria MOL (la cerere), Str. Ghe.Doja (vis-a-vis de Autogara VOIAJOR - Hotel Ciao)
  • Oricare dintre statiile de autobuz de pe strada Gh. Doja
  • Aeroportul Tg. Mures (la cerere)

Îmbarcarea de la domiciliu: se face cu cel putin 30 minute inainte de plecare prin anunț telefonic pe raza municipiului.

Îmbarcarea se mai poate face din: Sovata, Reghin, Sighisoara
*Pentru îmbarcarile din localitatile mentionate mai sus se percepe taxa suplimentara, va rugam sa ne contactati telefonic pentru detalii.